Let op: De datum van belastingaangifte is NIET aangepast

Geplaatst op 10 april door Rob Polm.

Ondanks de gekke tijden waarin we leven, moet je voor 1 mei 'gewoon' de inkomstenbelastingaangifte 2019 én de omzetbelasting Q1 2020 indienen.

Je zou het in deze crisis tijd misschien bijna vergeten, maar in april staan er 2 deadlines voor aangifte. Op 1 mei moet de Inkomstenbelastingaangifte 2019ingediend zijn én de omzetbelasting Q1 2020.

Door het coronavirus is de datum van aangifte dus NIET aangepast, als de aangifte gedaan is kan wel uitstel van betaling aangevraagd worden.

Uitstel wel mogelijk

Heb jij betalingsproblemen als gevolg van het coronavirus? Dan komt de fiscus jou gelukkig tegemoet. Je kan namelijk uitstel aanvragen van betaling belastingen. En eventuele verzuimboetes, hoef jij tijdelijk ook niet te betalen. Stuur een korte motivering naar de Belastingdienst, of vul het online formulier op hun website in. Succes!

Meer nieuws
img_7848.png
Blauw bekroond: excelleren door te certificeren

Interview door Peter de Wit - SchildersVakkrant: Wie ooit heeft ge...

Lees dit bericht
kopievansocialposts[3200x1600px][1].png
Loon- en premiewijzigingen schildersbranche in 2025

Ook in 2025 vinden er weer diverse wijzigingen plaats in premie's e...

Lees dit bericht
Goed voorbereid het nieuwe jaar in: 8 tips tegen faalkosten!

Herken je dat? Materialen ontbreken, steigers die last-minute gereg...

Lees dit bericht