Doe mee met de SchildersVakprijs en ontvang een cadeau!

Geplaatst op 18 mei door SchildersVakkrant & Eisma's Schildersblad.

Als kwaliteitsorganisatie staan wij voor de kwaliteit van aangesloten schildersbedrijven. Ook stimuleren wij graag vakmanschap en vaktrots, mede door de sponsoring van de Nationale SchildersVakprijs. Nu de inschrijving voor de vakprijs is geopend bieden wij deelnemers graag een geschenk als dank voor de deelname.

nsvp2026_sponsorlogo

Schrijf je project in

En ontvang direct een spandoek op maat!

Van zzp'er tot groot totaalonderhoudsbedrijf, ieder schilderproject maakt kans op de Nationale SchildersVakprijs. Hiermee zet je jouw project in de spotlight en kun je diverse prijzen winnen. Goed voor de publiciteit, je werknemers en het schildersvak zelf. De Betere Schilder sponsort de vakprijs al geruime tijd omdat het graag kwaliteit en vakmanschap stimuleert. Om dat extra kracht bij te zetten geven wij álle deelnemende schildersbedrijven, die lid zijn van ons keurmerk, een mooi geschenk. Voor het inzenden van jouw project maken wij namelijk gratis een spandoek op maat t.w.v. €69,- voor jouw bedrijf. 

Alle info

De categorieën waarin men kan deelnemen in de vakprijs:

  • Onderhoud en Renovatie
  • Nieuwsbouw- en Transformatie
  • Restauratie- en Decoratie

De inschrijfperiode loopt tot 1 september 2026. Inschrijven kan via de link hieronder. 
Onze tip: stuur zoveel mogelijk info en nog belangrijker, voeg mooie afbeeldingen van het project toe! Hieruit wordt namelijk al de eerste selectie gemaakt.

Vergeet niet om ons ook jouw inzending te mailen, we gaan dan graag aan de slag met jouw spandoek!

Schrijf je project in
Gemaakt in samenwerking met:
SchildersVakkrant & Eisma's Schildersblad
SchildersVakkrant & Eisma's Schildersblad

Dé vakmedia voor schilderend Nederland. Via ww.schildersvak.nl, de SchildersVakkrant en het Eisma's Schildersblad worden schildersbedrijven op de hoogte gehouden van nieuws en ontwikkelingen in de schildersector.

30% of 50% korting voor erkend Betere Schilders

Erkend Betere Schilders krijgen 30% korting op een jaarabonnement op één van de twee vakbladen en liefst 50% korting bij een abonnement op beide vakbladen. 
Je kunt gebruikmaken van de deal door te bellen met 088-266648, houd je lidnummer van ons bij de hand. (staat op je facturen)

Bekijk de abonnementen
Meer nieuws
schermafbeelding2026-06-08om16.02.42
Event: "Grip op je schildersbedrijf"

Op 15 juli aanstaande start De Betere Schilder met een volledig nie...

Lees dit bericht
_mpf7326maaikepetrifotografie_mpf7326maaikepetrifotografie
Scholingsbonus schilders uitgelegd

Met de ingang van de nieuwe cao voor schilders (per 1-11-2025) is o...

Lees dit bericht
schetsen[11]
Nieuwe glaszet-module in de RI&E-tool

Goed nieuws voor schilders- en vastgoedonderhoudsbedrijven die ook ...

Lees dit bericht