Belangrijk: Schilders Vakdagen gaan niet door

Geplaatst op 23 september door Nick Polm.

De welbekende Schilders Vakdagen (voorheen SGA Vakdagen) zijn dit jaar geannuleerd. Er is dus dit jaar helaas wederom geen beurs voor vakschilders.

Ondanks mooie initiatieven toch geannuleerd

De Schilders Vakdagen (voorheen SGA Vakdagen), die op 2, 3 en 4 november zouden plaatsvinden, kunnen helaas geen doorgang vinden. De organisator van de beurs: "Een te te groot aantal exposanten heeft onlangs besloten dit jaar niet meer deel te nemen aan de beurs. Dat maakt dat we bezoekers - ondanks de mooie nieuwe initiatieven die we met partners hebben opgezet - qua exposantenaanbod dit jaar geen volwaardig event kunnen bieden. Wij gaan in gesprek met betrokkenen en exposanten over ons mooie event voor schilders in Nederland."

Reactie van De Betere Schilder

Nick Polm van De Betere Schilder reageert: "Enorm zonde dat de schilders elkaar niet meer landelijk kunnen ontmoeten. Wij waren tot de dag van vandaag nog hevig in voorbereiding voor de beurs en beraden ons op een alternatief."

Meer nieuws
schetsen[11]
Nieuwe glaszet-module in de RI&E-tool

Goed nieuws voor schilders- en vastgoedonderhoudsbedrijven die ook ...

Lees dit bericht
hk-bus
Extra belasting op zakelijke benzine- en dieselauto’s voor werknemers

Bied je een zakelijke auto aan jouw werknemer, bijvoorbeeld een aut...

Lees dit bericht
nsvp2026_sponsorlogo
Doe mee met de SchildersVakprijs en ontvang een cadeau!

Als kwaliteitsorganisatie staan wij voor de kwaliteit van aangeslot...

Lees dit bericht